Сьогодні у Хмельницький музей-студія фотомистецтва відбулося відкриття Виставка фотографії “Одеса. Крізь війну та мир” . Дякуємо Oleg Kutskiy Alexandr Sinelnikov Boris Bukhman Дмитро Милютін та Ганна Коренєва за чудову виставку. Дякуємо Ларисі Ушаковій – викладачу скрипки Музичної школи №1 ім. М. Мозгового за чудову атмосферу та гарний музичний супровід.
Показ робіт триватиме до 30 червня, запрошуємо до перегляду!
![](https://ukrfoto.org/wp-content/uploads/2024/06/445827889_875810234352794_1316484810657940668_n-1024x682.jpg)