Сюжети світлин виставки HOPE (НАДІЯ) різні. 17 фотографів з 11 країн світу, 8 українських фотографів – Олександр Харват, Юрій Верес, Nick Tymchenko, Igor Zholobak, Шевченко Олександр, Elena Dolzhenko, Володимир Оглоблін, Pavlo Petrov своїми світлинами показують наслідки агресії руского міра в різних містах України. На світлинах фотографів з Греції, Іспанії, Італії, Кореї, Китаю, Люксембурга, Польщі, США, Франції, Хорватії тематика вільна.
Виставку надрукували наші корейські друзі Poung Young Kwak, презентували в Іспанії на зустрічі фотографів FIAP з 29 країн світу, потім привезли в Польщу в Muzeum Fotografii w Janowie Lubelskim Antoni Florczak, де ми і зустрілись. Також презентуємо прапор України та Кореї з підписами фотографів з 29 країн світу на Міжнародній FIAP зустрічі під час виставки в Іспанії.
Розголос забезпечують Суспільне Львів та Інформаційна агенція “Гал-інфо”. До та після події гостинно пригощатиме Кава Старого Львова.
Відео вітання від корейських колег: https://www.youtube.com/watch?v=p7e_-gzaPjk
Більше фото тут: https://www.facebook.com/alex.kharvat/posts/pfbid0yx3t3tLSoRePLQBvDxTbHMzd2GP5CE8LxMZ7Yd4hQbHrbqsj1xWzy19eecvwAetbl
https://www.facebook.com/goufoto/posts/pfbid027hLiufKG7fj7uzsFBqPnsNMSKhQ8dqs9XMPfD2mgu97PL5NEvHsaPZS6eCbqznszl

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *