Буремне сьогодення несе нам безліч випробувань. Тому все хороше і гідне, що трапляється в житті, цінується значно глибше і має особливе значення. Сьогодні в нашій бібліотеці відбулася визначна і дуже знакова подія. Видатний фотохудожник Alex Kharvat , відомий своїм талантом не лише в Україні, а й багатьох країнах світу, презентував чудовий мистецький проект «Рівне-місто справжньої любові». Світлини з різних локацій нашого чарівного міста та поезія знаних рівненських поетів у їх власному виконанні – така була програма сьогоднішньої зустрічі. Свої вірші нам читали Анна Лимич, Вікторія Климентовська, Андрій Пермяков, Лідія Гольонко, Валентина Люліч, Мирослава Кирильчук, Тамара Бацмай. Атмосфера тепла, затишку, легкого гумору – оце і є та справжня любов до світу, життя, рідної землі і людей, що на ній живуть. Дякуємо нашим митцям за їх талант та можливість доторкнутися до прекрасного. Бажаємо натхнення, успіху, багато-багато любові і Перемоги!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
І найголовніше: пан Олександр Харват подарував нашій бібліотеці цілу гору своїх книг і фотоальбомів, за що ми йому щиро і безмежно дякуємо!![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![❤️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/2764.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Більше фото тут: https://www.facebook.com/groups/1677819829172440/posts/3637890753165328/