Рівне – торгова столиця Східної Європи. І це не жарт. У 1930 р. в Рівне були засновані Волинські торги, після радянської окупації з 1939 р. вони більше не проводились. Більше про історію Волинських торгів дізнались 16 червня на РетроФотоПосиденьках зі Світлана Калько у Музей фотографії. Museum of Photography Alex Kharvat .
Запрошуємо на наші Посиденьки! Вхід вільний, благодійні внески на розвиток проєкту вітаються!
Невеличкий фоторепортаж тут:
![](https://ukrfoto.org/wp-content/uploads/2023/06/06-16_torgy-1024x737.jpg)
![](https://ukrfoto.org/wp-content/uploads/2023/06/354237321_10229262884212649_2830782209365529358_n-1024x718.jpg)