ФОТОВЕРНІСАЖ НА ПОКРОВУ, 2016. СВЯТО ФОТОГРАФІЇ

 

 

14 жовтня у виставковому залі Рівненського МБК о 15.00  урочисте відкриття виставки та нагородження переможців 11 Міжнародного Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову, 2016”.

Переможці конкурсу отримають 93 нагороди, серед яких дипломи Салону, НСФХУ, УкрФото, клубу «Простір-Фото», блакитні стрічки FIAP, а також бронзові, срібні, золоті медалі Салону, УкрФото та FIAP. Нагороду «BENU SEN MEMORIAL AWARD» за краще фото в номінації «Фото-Арт» отримає українська фотомайстриня з Одеси Надєжда Анжела за роботу «На заході». Гран-Прі – бронзова статуетка «Птах, що летить» – цьогоріч відлетить до латвійського фотографа Лінкса Віестурса за роботу «Таланти і шанувальники», а кращим автором Салону, який набрав найбільшу кількість акцептів – 18, став італієць Різзато П’єрлуїджі.

У Салоні “Фотовернісаж на Покрову, 2016” прийняли участь 307 авторів з 38 країн світу, які надіслали  4149 світлин, з яких було акцептовано 1242 фото. 139 авторів з усіх куточків України вибороли 30 нагород з 93-х, а це фактично третина!

На свято фотографії, цьогоріч знаменному 190 річчям появи першої в світі світлини, завітають княгиня Марія Рівненська (Несвицька), князь Костянтин Острозький, кращий іконописець Східної Європи Юрій Нікітін зі своєю новою іконою “Рівненська Покрова Богородиці”, лірники – учасники етнофестивалю «Лірницька Покрова в Рівному», фотомайстри з різних куточків України. Автори кращих світлин та кожен, хто з фотоапаратом, приймуть участь у лотереї “Фортуна на Покрову” з призами від партнерів проекту компанії “Профото”, фірми “Поліграф Інтер”, студії “У фарватері істин” та інших. Від гостей проекту зі столиці чекаємо великий фірмовий смачнющий торт до кави!

Ведучі заходу заслужена артистка України Галина Цьомик та шоумен Вячеслав Білецький.

Після презентації виставки відбудеться Острозький фото пленер.
Запрошуємо усіх на свято фотографії!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *