Саме така сума визначена урядом європейської країни на придбання чистих продуктів громадянам, що проживають в регіонах, постраждалих від Чорнобильської АЕС.

 

Подорожуючи та фотографуючи Рівненщиною, досить часто віднаходиш нові та нові мальовничі куточки нашого краю. Знайомства та спілкування з новими людьми дає змогу глибше пізнати свою батьківщину, її історію та культуру. В мандрівці на Рокитневщині, а саме в селах Глинне та Познань з колегами фотографами по-новому відкрили для себе ці райони. Ці села є рекордсменами Європи по народжуваності. Майже усі сім’ї багатодітні, у багатьох з них по 12-15 дітей.

На сьогодні, ці і подібні села з мальовничими краєвидами є поки “захищеними” бездоріжжям від захватів земель і знаходяться в своєму природному вигляді. Не кожен наважиться випробовувати власний транспорт для поїздок туди. Але найбільше здивувало не тільки це, “дороги” у нас – вічна тема, тому що прибуткова певним особам. Здивувало, що ці мешканці, не забуті державою і щомісяця відчувають піклування про себе у розмірі 2 грн. 10 коп.!!! Це для придбання екологічно чистих продуктів. На європейській валюті це аж 19 євро-центів! Спочатку важко було повірити, правда це чи жарт? І який же механізм отримання громадянами двох гривень 10 копійок щомісяця? Виявляється все просто – поштар розносить ці гроші кожному в хату під розписку. Що це? Як це пояснити? А місця і люди дійсно досить привабливі та гарні не тільки для нас, а й для закордонних туристів.

Більше фото: https://www.facebook.com/media/set/? set=a.10200882373797626.1073741853.1113203078&type=1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *