Десятий Фотовернісаж на Покрову, 2015 відкрито!

Дякую усім учасникам, хто надіслав світлини на конкурс, без них, не було би класної виставки та каталогу, без них не було б такого свята Фотографії! Дякую, партнерам, хто реально допомагає мистецькому проекту, Дмитру Якимцю, який відразу відгукнувся на допомогу.

Церемонія відкриття та нагородження POKROVA PHOTOVERNISSAGE, 2015

14 жовтня о 14:00 в Рівненському Краєзнавчому музеї відкриття виставки 10 Ювілейного Міжнародного  Фотовернісажу на Покрову!

RIVNE-PHOTO-FEST, 2015. ЗАПРОШУЄМО!!!

Дорогі фотографи, друзі, запрошуємо вас прийняти участь!

Випускники ФОТОШКОЛИ запрошують на свою першу виставку!

Що фотографія мистецтво доведено її історією та значимістю. І ця тема може стати предметом нової дискусії. Кожен погодиться, що у всіх фотографії різні! У когось вдалі, у когось менше вдалі…

Підсумки тижня фотографії в Рівному

Тиждень фотографії в Рівному промайнув, як один день. Все заплановане відбулось цікаво та насичено. Нагадаю, як і що відбувалось

Підведені підсумки 10 Міжнародного Салону художньої фотографії

Підведені підсумки 10 Міжнародного Салону художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову, 2015". Гран-Прі, "Птах, що летить" цьогоріч оселиться в Україні, вітаємо переможця! Завершується насичений фотографічними подіями та спілкуваннями з українськими та закордонними авторами тиждень фотографії в Рівному. Було цікаво та дуже пізнавально. Фотографія нас об'єднyє та надихає на нові творчі проекти. 

Зустрічі і спілкування з іноземними фотомитцями.

В рамках тижня фотографії відбулися зустрічі, спілкування, а також презентації фотовиставок фотографів з Індії, Італії та Чехії

Кубок Рівного з фотомистецтва вручено!

Шановні друзі! Дякую за підтримку та участь, ми зробили гарне свято! Вітаємо авторів кращих світлин та надихаємось їхньої творчою активністю! Фотографія нас об'єднала! Ми маємо жити краще і разом ми це зробимо! Ще фото будуть))

Фотовиставка "ART OF PHOTOGRAPHY BY MALAY BASU"

Виставка індійського фотохудожника Малая Басу IAP ,FFIP (Індія) Виставка діятиме з 12.08.15 - 25.08.15р. в ТЦ "ЗЛАТА ПЛАЗА" (2-й поверх)

Спілкування з автором відбудеться 25 серпня о 16:00 год. в  Рівненському краєзнавчому музеї

«ПАНОРАМА МОЄЇ КРАЇНИ»

Шановні Друзі! Запрошуємо Вас взяти участь у ШОСТОМУ МІЖНАРОДНОМУ ФОТО САЛОНІ «ПАНОРАМА МОЄЇ КРАЇНИ»