Завершилась робота журі 2 Міжнародного конкурсу репортерської фотографії LifePressPhoto, 2016

Фоторепортери з 45 країн світу надіслали свої фото до участі у конкурсі, серед яких найкращими за найбільшою кількістю відмічених фото визнані автори Ee Long Tan (Малайзія) та Жечо Планінскі (Болгарія). Серед 72 нагороджених спеціальними дипломами та медалями автори з України, Болгарії, Литви, Чехії, Великобританії, Польщі, Білорусі, Росії, Бахрейну, Кувейту, Бангладеш, Індії та інших країн.

"Океан любові" на світлинах фотомайстра з Києва, Миколи Заварики

Глубокая любовь. Человека всегда тянуло и будет тянуть к неизвестному. Такова уж его непоколебимая природа – познавать, изучать, исследовать. Но все это невозможно без главного – трепетного отношения к тому, что находится в полной зависимости от нас.

LifePressPhoto 2016. Завершився прийом фото.

Завершився прийом фото на 2 Міжнародний конкурс репортерської фотографії LifePressFoto 2016. Цьогоріч надійшло 6363 фото від 412 учасників з 45 країн світу.

Партнер проектів - Видавництво "Світло і Тінь" та Василь Пилип'юк.

Автори кращих світлин отримають книги лауреата Національної премії ім.Т.Шевченка Василя Пилип'юка (видавництво "Світло і тінь")

"Чорнобиль: чорна биль, чорний біль"

Прип'ять — колись було молоде, сучасне, красиве місто. Сьогодні – мертве місто в результаті найбільшої у світі техногенної ядерної катастрофи. Місто без людей, місто без життя, місто без майбутнього.

Nude AWARD, 2016

Колеги, нагадую про конкурс і Інтеркемп у Чехії, 24-26 червня. Учасникам Інтеркемпу участь у конкурсі безкоштовна)) Хто планує їхати, дайте знати, потрібно документи уже готувати.

Фотовиставка "Цигани"

Ці фото буквально загорнуті в м'яке світло, що розкриває їх з естетичного та документального ракурсу. Вони не просто претендують на витвори мистецтва, вони говорять і скажуть все самі за себе. Це дорожні нотатки, які ви відкриваєте, щоб дещо дізнатись, а іноді, щоб зрозуміти.

«Фотомандри рідним краєм», автор світлин – Сергій Кундас, м. Костопіль

Сергій Кундас - автор виставки, народився і виріс в м. Костопіль. Влітку 2015 року закінчив Школу фотографії Олександра Харвата. По закінченню курсів поглиблено зайнявся фотографією і вже встиг заради незабутніх світлин, об'їздити багато мальовничих куточків Рівненщини.

13 квітня в Києві відкриється виставка світлин литовських фотомайстрів за 50 років.

В рамках найбільшого спільного міждержавного проекту Литви та України «Литва-Україна. Культурне партнерство 2016» 13 квітня 2016 р. у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки литовської фотографії «Щодення. Литва у фотографіях 1963-2013 рр.», яка триватиме до 24 квітня 2016 р.

«Зона сумної пам’яті». Чекановський А.А. (НСФХУ, Київ).

Ця виставка – своєрідний фотопротокол дивного життя Зони відчуження. 30 років пройшло, як страшна техногенна катастрофа здавалося би викреслила великий шмат української землі з повсякденного існування країни і нормального природного середовища планети. Але сталося так, що життя не пішло із Зони на зовсім, а прийняло інші незвичні форми і прояви.