Міжнародний конкурс художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову»

У 2006 році заснований Міжнародний Салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову», який проходить щоріч та має на меті засобами фотомистецтва відображати мальовничість світу, розмаїття пам'яток історії, архітектури, культури, побут та життя людей.

 

Цей щорічний масштабний фотомистецький захід набув позитивного іміджу не лише в Україні, а й у понад 90 країнах усіх континентів світу. Дякуючи Фотовернісажу про наш край та місто відомо в усьому світі, до нас приїжджають іноземні фотомайстри та туристи. Завдяки активності організаторів Рівне вважається фотографічною столицею України.

Для проведення журі ми запрошуємо відомих у світі фотохудожників з Італії, Чехії, Німеччини, США, Словаччини, Росії, Молдови, України, тощо. На відкриття виставки прибувають митці з усієї України та зарубіжжя.

У попередні роки партнерами проекту були Управління культури і туризму міста та області, «Adobe Systems Ukraine», «Цифровичок», «ПРОФОТО», «Ерсте банк», «OTPbank», «Неотек Рівне», «IMAGENOMIC», «Leica Camera Ukraine» та інші фірми та компанії. Серед медіа-партнерів: всеукраїнський журнал «Photographer», рівненські теле-, радіоканали та друковані ЗМІ.

 

Більш детальну інформацію можна переглянути на сайті 

http://c50.startphotocontest.com/