Міжнародний конкурс художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову»

У 2006 році заснований Міжнародний Салон художньої фотографії «Ð¤Ð¾Ñ‚овернісаж на Покрову», який проходить щоріч та Ð¼Ð°Ñ” на меті засобами фотомистецтва відображати мальовничість світу, Ñ€Ð¾Ð·Ð¼Ð°Ñ—ття пам'яток історії, архітектури, культури, побут та життя людей.

 

Цей щорічний масштабний фотомистецький захід набув позитивного іміджу не лише в Україні, а й у понад 90 країнах усіх континентів світу. Дякуючи Фотовернісажу про наш край та місто відомо в усьому світі, до нас приїжджають іноземні фотомайстри та туристи. Завдяки активності організаторів Рівне вважається фотографічною столицею України.

Для проведення журі ми запрошуємо відомих у світі фотохудожників з Італії, Чехії, Німеччини, США, Словаччини, Росії, Молдови, України, тощо. На відкриття виставки прибувають митці з усієї України та зарубіжжя.

У попередні роки партнерами проекту були Управління культури Ñ– туризму міста та області, «Adobe Systems Ukraine», «Ð¦Ð¸Ñ„ровичок», «ÐŸÐ ÐžÐ¤ÐžÐ¢Ðž», «Ð•Ñ€ÑÑ‚е банк», «OTPbank», «ÐÐµÐ¾Ñ‚ек Рівне», «IMAGENOMIC», «Leica Camera Ukraine» та інші фірми та компанії. Серед медіа-партнерів: всеукраїнський журнал «Photographer», рівненські теле-, радіоканали та друковані ЗМІ.

 

Більш детальну інформацію можна переглянути на сайті 

http://c50.startphotocontest.com/