«Я бачив сніг…»

Автор виставки «Я бачив сніг…» - фотограф-аматор Двужилов Микола. З фотоапаратом з 1974 року. Це була унікальна камера – Чайка 2 (72 кадри). З того часу багато було різної фотоапаратури, але ця є досі.

Ще коли служив в армії знімав своїх друзів, товаришів по службі. А потім почав займатись водним туризмом і фотокамера стала супутником життя. Карелія, Забайкалля, Памір, Карпати – все це фіксувала камера.

В останні 20 років автор подорожує по Хмельницькій області. Є в світі дуже гарні місця, але коли побачив красу і неповторність нашого Поділля - то закохався в нього назавжди. Це унікальний край, в якому є все для творчого натхнення.

Від автора.

«Я дуже люблю зиму її «холодну» красу, люблю подорожувати на лижах лісами, полями. Але, нажаль, зими стає менше і менше. Тому і народилась у мене думка – поділитись своїми спогадами про зиму.

Сніг!

Скільки приємних спогадів пов’язано з ним. Як в дитинстві ловили сніжинки ротом. Пам’ятаєте їх на смак? А які вони гарні і неповторні. Їх можна роздивлятись безкінечно.

Несподіваний білий ранок! Ще ввечері йшов дощ, а ранком…! Всі без винятку: і дорослі і малі, із захопленням дивились на білий двір, дерева, будинки. Ніби вночі приходив чаклун і створив диво.

А легке морозне повітря! Ним можна дихати, але не можна надихатись.

Ще більше емоцій зима приносить вночі, коли світить місяць, а сніжинки немов дорогоцінні зірочки виблискують на загадковій поверхні.

Зима – це справжнє свято, казка, в яку хочеться поринути і дивитись, дивитись, дивитись…

Бажаю всім свята в душі!

Зима ще буде!!!

З повагою М. Двужилов  5.03.2020 р