Фотовиставка "В ПОШУКАХ ВЕСНИ"

П Ñ€ е с – а н о н с

25 квітня в ТРЦ «Ð—ЛАТА ПЛАЗА»

 Ð’ідкриття фотовиставки «Ð’ пошуках весни»

  фотошколи Олександра Харвата

 

Виставка світлин – це перші кроки у публічній виставковій активності в мистецтві фотографії, це можливість побачити свої світлини у порівнянні з світлинами інших авторів, побачити очима стороннього глядача. Також це хороша школа для подальшого творчого росту, оскільки ваші світлини відкриті для перегляду та критичного аналізу від усіх, хто цікавиться фотографією чи просто дивиться виставку.

За роки існування школи фотографії багато рівнян, авторів з різних куточків Рівненщини, інших областей України та закордону отримали свою першу фотографічну освіту. Для когось це стало в нагоді при фотографуванні своїх мандрівок, сімейних подій, близьких та знайомих людей. Для інших – це стало поштовхом у виборі своєї зайнятості та професії Ñ– сьогодні вони активні та творчі особистості.

Фотографія доступна кожному і в цьому можна переконатись на уроках школи фотографії. Звичайно, що можливо не для кожного це стане вирішальним у виборі професії, але покращити свої знання, вміння та застосування у своїй діяльності доступно кожному. Адже фотографія присутня у житті кожної людини, у кожній професії.

 

Автори виставки:

БУРМУС Надія

ГОМОНЮК Оксана

ГУЛЮК Вікторія

КИРИЛЬЧУК  Ігор

НАДОЛЬСЬКА Тетяна

САМЧУК Олесь

ХАРВАТ Олександр

 

Наші контакти:

Рівне, Соборна, 1 оф.314, тел. 097-116-4539,

e-mail:kharvat@ukrfoto.org

 https://www.facebook.com/groups/131561870335081/