Запрошуємо Вас 18 січня о 16 годині на відкриття виставки фотографій "З балкончика" Валерія Дядюри (м.Ромни).

Валерій Дядюра Ð½Ð°Ñ€Ð¾Ð´Ð¸Ð²ÑÑ 15 травня 1971 року в селі Ріпки, Роменського району, Сумської області. На даний момент мешканець міста Ромни. Ð’ шкільні роки, ходивши до шостого класу вперше взяв до рук фотоапарат Ñ– з того часу почався відлік пізнання фотографічного мистецтва. Ð’ сьогоденні займається різними жанрами комерційної фотографії, але в повсякденній праці не згасає творчий підхід Ñ– безмежне кохання до світла й тіні-до фотомистецтва. Брав участь у багатьох обласних, республіканських та міжнародних фотоконкурсах та фотовиставках, має нагороди. Є членом журі республіканських фотоконкурсів. 2013 році прийнятий до Національної спілки фотохудожників України. Член Сумського фотоклубу «ÐŸÐ¾Ð·Ð¸Ñ‚ив»

«Ð¤Ð¾Ñ‚ографія для мене Ñ” моє життя, а фотоапарати – іграшки, які я весь час не випускаю з рук. Завжди хочеться лишати добрий слід Ñ– на своїх фото, фіксувати прекрасні миті життя.»

В більшості нашого повсякдення ми всі звикли бачити цей навколишній світ зі звичної нам точки зору. Але є ще багато цікавих можливостей побачити все що відбувається навколо нас з інших цікавих ракурсів, під іншими кутами зору та з різної, нижньої чи то верхньої точки бачення.

Одного разу, милуючись краєвидами які Ñ” в полі зору з мого балкончика я примітив цікавий фотокадр, одного дійства яке відбувалося під будинком. Це мене як фотографа зацікавило. Я швидко взяв фотоапарат Ñ– зробив декілька знімків з третього поверху. Переглядаючи відзняті кадри, мені спало на думку чом би не розпочати цікавий проект відзнятого з цієї точки знімання. Так вже шостий рік збираються цікаві моменти, з незвичного ракурсу. Тут Ñ” все: різні події життя, форми та образи, світло та тінь…

За цікавим кадром можна пройти кілометри, а інколи вистачить і зробити два кроки.