Виставка сучасної фотографії Ольги Кукуш «Експансія»

31 жовтня о 16:00 в Івано-Франківську в галереї «ÐÑ€Ñ‚ на мур» відкривається виставка сучасної фотографії Ольги Кукуш «Ð•ÐºÑÐ¿Ð°Ð½ÑÑ–я»

Проект "Експансія" – це погляд з кількох ракурсів на екологічну ситуацію, проблеми використання одноразового посуду та сортування сміття, очима фотохудожника.

На виставці будуть представлені нові фотопроекти й масштабні провокативні інсталяції , в яких мисткиня віддзеркалює швидкоплинність й прискореність життя, споживацьке поводження й байдужість людей, як  до природи, так Ñ– один до одного, переважну одноразовість всіх стосунків.

"Для мене мистецтво, наразі фотографія, - це не стільки краса й естетика, скільки альтернативний погляд на сьогодення. Мистецтво веде діалог з глядачем емоціями, тож  має викликати особисте, небайдуже відношення відвідувачів до окреслених тем, зокрема екології ", - каже фотохудожниця Ольга Кукуш.

Представлені роботи частково вже були виставлені на OSTRALE´Biennale 11th International Exhibition of Contemporary Art. 2017 (Дрезден, Німеччина), «New wave exhibition 2017» (Львів), а також були відібрані для експонування в рамках 57-Ñ— Венеційської бієнале в Palazzo Ca’ Zanardi.

Проект реалізується за підтримки програми «ÐœÑ–ські Ґранти» платформи «Ð¢ÐµÐ¿Ð»Ðµ Місто».

Куратор експозиції - Роксолана Угринюк.

 

            Ольга Кукуш (Івано-Франківськ) Ñ” членкинею Національної спілки фотохудожників України з 2016 року, а також народного фотоклубу “Колумб” (Тисмениця).

            Вона багаторазова учасниця й призерка міжнародних та національних фотосалонів й конкурсів. Зокрема, Ñ” фіналісткою ІІІ Всеукраїнського конкурсу у сфері сучасного візуального мистецтва для молодих художників Ñ–мені Натана Альтмана (2016, Вінниця), володаркою Royal Photographic Society Gold Medal (The 94th Scottish International Salon of Photography 2017, Шотландія), FIAP Gold Medal  (International Salon of Experimental Photography "Window" 2016, Україна) та інших відзнак Ñ– нагород.