ПРЕС - АНОНС "ФОТОВЕРНІСАЖ НА ПОКРОВУ, 2017"

П Р Е С – А Н О Н С
14 жовтня в о 15.00 Рівненському МБК (вул.Соборна, 3д)
урочисте відкриття виставки та нагородження переможців 12 Міжнародного Салону художньої фотографії "Фотовернісаж на Покрову, 2017". 
У Салоні "Фотовернісаж на Покрову, 2017" прийняли участь 268 авторів з 40 країн світу, які надіслали понад 4 тис.світлин світлин з яких міжнародне журі у складі Valerio Perini (Італія),Garik Avanesian (Чехія) та Ð¡ÐµÑ€Ð³Ñ–й Бондарук (Україна) відібрали найкращі. 
Переможці ÐºÐ¾Ð½ÐºÑƒÑ€ÑÑƒ отримають понад 100 нагород, серед яких дипломи Салону, НСФХУ, УкрФото, клубу «ÐŸÑ€Ð¾ÑÑ‚Ñ–Ñ€-Фото», GPU, блакитні стрічки FIAP, а також бронзові, срібні, золоті медалі Салону, УкрФото, GPU та FIAP. Нагороду «BENU SEN MEMORIAL AWARD» за краще фото в номінації «Ð¤Ð¾Ñ‚о-Арт» отримає українська фотомайстриня з Києва Ольга Кузнєцова. Гран-Прі – бронзова статуетка «ÐŸÑ‚ах, що летить» – цьогоріч відлетить до корейського фотографа Pyo Sok, а кращим автором Салону, який набрав найбільшу кількість акцептів – 19 та 3 нагороди, став італієць Massimo Zanottii. 
На свято фотографії завітають фотомайстри з різних куточків України та закордону, яких привітають співачка Рівненського МБК Ð†Ð²Ð°Ð½Ð½Ð° Місюк, провідна солістка Рівненської облфілармонії ÐÐ½Ð°ÑÑ‚асия Янцур Ñ‚а юний виконавець Назар Власюк. Автори кращих світлин та кожен, хто з фотоапаратом, приймуть участь у лотереї "Фортуна на Покрову" з призами від партнерів проекту компанії "Профото", студії "У фарватері істин" та інших. Також усі матимуть змогу пригоститись великим фірмовим смачнющим тортом до ласкавої кави! 
Ведучі заходу Зоряна Крохмалюк та Ð’'ячеслав Білецький
Запрошуємо усіх на свято фотографії! 
Конт.тел. 097-116-4539