Inter Photo Camp 2016

Колеги, запрошую до участі у виставці та в ІнтерФотоКемпі в Чехії

ФотоВиставка "НЮанси"

Фотосесії в стилі «ÐÑŽ». Чому художники, фотографи, скульптори з давніх часів люблять оголену натуру? Що Ñ—Ñ… приваблює, що у цьому цікавого? Чому для когось ця тема Ñ” табу?

Едуард Странадко КАРТА МІСТА у бібліотеці ім. М.В.Гоголя

Люди Ñ– краєвиди київської серії Едуарда Странадка представляють гоголівську Русь  як  країну казкову, чудесну,  абсурдну. Божевілля тут замінює здоровий  глузд  Ñ– тверезий  розрахунок. Тут немає норми - Ñ” тільки  виключення.

ФотоВиставка "Берегиня" Владлена Дроботько (м. Луцьк)

На презентації виставки "Берегиня" Владлена Дроботько в Луцьку в Волинській обласній раді

Фотовиставка «Світло музики»

Музика – мистецтво, емоції та почуття, чудовий дар даний людству, в якому художні образи передаються за допомогою особливої організації звуків та тиші.
Фотографія – як один із видів образотворчого мистецтва стала наймасовішим заняттям у всьому світі Ñ– без якої сьогоднішнє життя уже неможливо уявити.

"А говорили янголів нема…" (портрети захисниць Вітчизни)

Новий фотопроект до свята Весни. Героїні фотосесій – жінки-військовослужбовці Збройних Сил України з Рівного – учасниці Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

"Порохи на сонці"

Олександр СМИК - найвідоміший український бард, поет, активіст,колишній наш рівнянин (зараз тільки в мріях) скоро має бути в Рівному з новою авторською програмою "Порохи на сонці"! Живий звук, живе спілкування, автограф-сесія, не пропустіть!

XI Національна Бієнале ПРИРОДА 2016

Дослідження взаємин людини і довкілля, конфлікту цивілізації та природи, урбаністичного середовища, екзотичних крайобразів, флори і фауни. Така палітра пропонує різноманітні експерименти як з концепціями, так і техніками.

VI МІЖНАРОДНИЙ ФОТОСАЛОН ПЛАНЕТА ДІТЕЙ 2016

Концепція проекту: якомога яскравіше відобразити світ дітей, їхні радощі Ñ– горе, навчання Ñ– відпочинок, розваги, захоплення, емоції, як позитивні, так Ñ– негативні, взаємовідносини між собою, з дорослими Ñ– з батьками, тобто – ЇХНЄ ЖИТТЯ.

LifePressPhoto-2015 у Львові

LifePressPhoto-2015 у Львові! Відкриття виставки 18 лютого о 15:00 в Львівському інституті менеджменту. Географія учасників - фоторепортери з 44 країн світу, запрошуємо!