Відкриття виставки світлин учнів ФотоШколи, 24.05.2016р.

Друзі, запрошуємо усіх бажаючих на відкриття виставки світлин учнів ФотоШколи!!! Кожен бажаючий може поринути в мистецтво фотографії, розгледіти і оцінити, яких висот досягли наші випускники. Не оминіть кропітку роботу фотографів - аматорів своєю увагою!

Стартував прийом робіт на 5 Кубок Рівного з фотомистецтва, 2016

Мета конкурсу - виявляти Ñ– розвивати нові імена фотографів, сприяти зростанню туризму та інвестиційної привабливості України. Ð¡Ð¿Ñ€Ð¾Ð±ÑƒÐ²Ð°Ñ‚и свої сили та надіслати фото 
на професійний місцевий конкурс може кожен!

Завершилась робота журі 2 Міжнародного конкурсу репортерської фотографії LifePressPhoto, 2016

Фоторепортери з 45 країн світу надіслали свої фото до участі у конкурсі, серед яких найкращими за найбільшою кількістю відмічених фото визнані автори Ee Long Tan (Малайзія) та Жечо Планінскі (Болгарія). Серед 72 нагороджених спеціальними дипломами та медалями автори з України, Болгарії, Литви, Чехії, Великобританії, Польщі, Білорусі, Росії, Бахрейну, Кувейту, Бангладеш, Індії та інших к

"Океан любові" на світлинах фотомайстра з Києва, Миколи Заварики

Глубокая любовь. Ð§ÐµÐ»Ð¾Ð²ÐµÐºÐ° всегда тянуло и будет тянуть к неизвестному. Такова уж его непоколебимая природа – познавать, изучать, исследовать. Но все это невозможно без главного – трепетного отношения к тому, что находится в полной зависимости от нас.

LifePressPhoto 2016. Завершився прийом фото.

Завершився прийом фото на 2 Міжнародний конкурс репортерської фотографії LifePressFoto 2016. Цьогоріч надійшло 6363 фото від 412 учасників з 45 країн світу.

Партнер проектів - Видавництво "Світло і Тінь" та Василь Пилип'юк.

Автори кращих світлин отримають книги лауреата Національної премії ім.Т.Шевченка Василя Пилип'юка (видавництво "Світло і тінь")

"Чорнобиль: чорна биль, чорний біль"

Прип'ять — колись було молоде, сучасне, красиве місто. Сьогодні – мертве місто в результаті найбільшої у світі техногенної ядерної катастрофи. Місто без людей, місто без життя, місто без майбутнього.

Nude AWARD, 2016

Колеги, нагадую про конкурс і Інтеркемп у Чехії, 24-26 червня. Учасникам Інтеркемпу участь у конкурсі безкоштовна)) Хто планує їхати, дайте знати, потрібно документи уже готувати.

Фотовиставка "Цигани"

Ці фото буквально загорнуті в м'яке світло, що розкриває їх з естетичного та документального ракурсу. Вони не просто претендують на витвори мистецтва, вони говорять і скажуть все самі за себе. Це дорожні нотатки, які ви відкриваєте, щоб дещо дізнатись, а іноді, щоб зрозуміти.

«Фотомандри рідним краєм», автор світлин – Сергій Кундас, м. Костопіль

Сергій Кундас - автор виставки, народився і виріс в м. Костопіль. Влітку 2015 року закінчив Школу фотографії Олександра Харвата. По закінченню курсів поглиблено зайнявся фотографією і вже встиг заради незабутніх світлин, об'їздити багато мальовничих куточків Рівненщини.