"А говорили янголів нема…" (портрети захисниць Вітчизни)

Новий фотопроект до свята Весни. Героїні фотосесій – жінки-військовослужбовці Збройних Сил України з Рівного – учасниці Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

"Порохи на сонці"

Олександр СМИК - найвідоміший український бард, поет, активіст,колишній наш рівнянин (зараз тільки в мріях) скоро має бути в Рівному з новою авторською програмою "Порохи на сонці"! Живий звук, живе спілкування, автограф-сесія, не пропустіть!

XI Національна Бієнале ПРИРОДА 2016

Дослідження взаємин людини і довкілля, конфлікту цивілізації та природи, урбаністичного середовища, екзотичних крайобразів, флори і фауни. Така палітра пропонує різноманітні експерименти як з концепціями, так і техніками.

VI МІЖНАРОДНИЙ ФОТОСАЛОН ПЛАНЕТА ДІТЕЙ 2016

Концепція проекту: якомога яскравіше відобразити світ дітей, їхні радощі Ñ– горе, навчання Ñ– відпочинок, розваги, захоплення, емоції, як позитивні, так Ñ– негативні, взаємовідносини між собою, з дорослими Ñ– з батьками, тобто – ЇХНЄ ЖИТТЯ.

LifePressPhoto-2015 у Львові

LifePressPhoto-2015 у Львові! Відкриття виставки 18 лютого о 15:00 в Львівському інституті менеджменту. Географія учасників - фоторепортери з 44 країн світу, запрошуємо!

 

Стартував міжнародний Салон репортерської фотографії LifePressPhoto, 2016!

Дорогі фотографи, LifePressPhoto - міжнародний Салон репортерської фотографії чекає Ваших робіт! Ð Ð¾Ð±Ð¾Ñ‚и мають бути зроблені не раніше 1 січня 2014

Виставка, лекція і майстер - клас від Ярослава Голубчика (м. Київ)

Шановні друзі! Унікальна виставка та майстер-клас по фотографуванню та виготовленню фото, вже скоро, 5-6 лютого! Запрошую!

"ФтоВернісаж на Покрову, 2015" у Києві

Запрошуємо в суботу 23.01.2016 о 12:30 на відкриття фотовиставки, Київ, вул. Велика Житомирська 26, бібліотека ім.В.Вінниченка

ДРУГИЙ ВІДКРИТИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ПІКТОРІАЛЬНОЇ ФОТОГРАФІЇ

Пікторіальна фотографія (від англ. pictorial – «Ð¶Ð¸Ð²Ð¾Ð¿Ð¸ÑÐ½Ð¸Ð¹ або картинний») має давню й славетну історію, початком якої вважають 1869 рік, коли відомий британський фотограф Генрі Піч Робінсон, «Ñ…рещений батько» цього напрямку, Ð²Ð¸Ð´Ð°Ð² книгу з фотографічної практики та естетики фотомистецтва «Ð¥ÑƒÐ´Ð¾Ð¶Ð½Ñ–й ефект у фотографії» («Pictorial Effect in Photography»).

ФотоВиставка «Добровольці»

20 січня о 14:00 Ð² Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки «Ð”обровольці» та спілкування з автором Андрієм Котлярчуком (Київ)
"Людська пам’ять має природну особливість – забувати важливі речі та пам’ятати дрібнички. Коли ця жахлива війна закінчиться, триватиме процес деформації спогадів.