Міжнародний конкурс експериментальної фотографії «ВІКНО»

Можливості фотографії величезні і не обмежуються відображенням реальності. За реальними речами насправді ховається інший світ, зовсім інший вимір. Як писав Ортега-і-Гассет, потрібно навчитися, дивлячись через віконне скло в сад, бачити не сам сад, а вікно в нього.

Виставка та нагородження переможців "LifePressPhoto 2016"

Фотожурналісти з 45 країн світу надіслали 6363 фото на конкурс!

ФОТОВЕРНІСАЖ НА ПОКРОВУ 2016. Стартував прийом робіт!

Запрошуємо ВАС прийняти участь у 11 Міжнародному Салоні художньої фотографії" Фотовернісаж на Покрову, 2016"що проходить під патронатом FIAP та НСФХУ

Фотовиставка до Дня захисту дітей "Чиї ми"

Всі ми родом з дитинства… У кожного Ñ” перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя. Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина від якої відмовились батьки, або ж, якщо Ñ—Ñ… позбавили батьківських прав.

Школа фотографії в Рівному – партнер Варшавського університету.

19 травня 2016 р. підписаний договір про співпрацю між Школою фотографії Олександра Харвата (м.Рівне) і Вищою школою гуманітарних наук ім. Б. Пруса (Польща, Варшава), це єдиний з Польських вузів, що акредитований в Європарламенті, перший у Польщі недержавний вищий навчальний заклад, який з 2002 р. реалізує сучасну програму інтегрованого навчання гуманітарного профілю.

Відкриття виставки світлин учнів ФотоШколи, 24.05.2016р.

Друзі, запрошуємо усіх бажаючих на відкриття виставки світлин учнів ФотоШколи!!! Кожен бажаючий може поринути в мистецтво фотографії, розгледіти і оцінити, яких висот досягли наші випускники. Не оминіть кропітку роботу фотографів - аматорів своєю увагою!

Стартував прийом робіт на 5 Кубок Рівного з фотомистецтва, 2016

Мета конкурсу - виявляти Ñ– розвивати нові імена фотографів, сприяти зростанню туризму та інвестиційної привабливості України. Ð¡Ð¿Ñ€Ð¾Ð±ÑƒÐ²Ð°Ñ‚и свої сили та надіслати фото 
на професійний місцевий конкурс може кожен!

Завершилась робота журі 2 Міжнародного конкурсу репортерської фотографії LifePressPhoto, 2016

Фоторепортери з 45 країн світу надіслали свої фото до участі у конкурсі, серед яких найкращими за найбільшою кількістю відмічених фото визнані автори Ee Long Tan (Малайзія) та Жечо Планінскі (Болгарія). Серед 72 нагороджених спеціальними дипломами та медалями автори з України, Болгарії, Литви, Чехії, Великобританії, Польщі, Білорусі, Росії, Бахрейну, Кувейту, Бангладеш, Індії та інших к

"Океан любові" на світлинах фотомайстра з Києва, Миколи Заварики

Глубокая любовь. Ð§ÐµÐ»Ð¾Ð²ÐµÐºÐ° всегда тянуло и будет тянуть к неизвестному. Такова уж его непоколебимая природа – познавать, изучать, исследовать. Но все это невозможно без главного – трепетного отношения к тому, что находится в полной зависимости от нас.

LifePressPhoto 2016. Завершився прийом фото.

Завершився прийом фото на 2 Міжнародний конкурс репортерської фотографії LifePressFoto 2016. Цьогоріч надійшло 6363 фото від 412 учасників з 45 країн світу.