ФотоВиставка «Добровольці»

20 січня о 14:00 Ð² Рівненському краєзнавчому музеї відбудеться презентація виставки «Ð”обровольці» та спілкування з автором Андрієм Котлярчуком (Київ)
"Людська пам’ять має природну особливість – забувати важливі речі та пам’ятати дрібнички. Коли ця жахлива війна закінчиться, триватиме процес деформації спогадів.

Фотовиставка Олега Огородника "OGO OLE in Khmelnitskiy"

14 січня о 16 годині відбудеться відкриття фотовиставки "OGO OLE in Khmelnitskiy" Олега Огородника (м.Львів)

Конкурс репортерської фотографії «Рівне-2016. День за днем»

22 грудня о 12:00 у медіа-центрі ERVE.UA (м.Рівне, вул.Драгоманова, 20, 1 поверх) відбулась презентація першого масштабного відкритого конкурсу репортерської фотографії «Ð Ñ–вне-2016. День за днем». Запрошуємо до участі!

ФотоВиставка «FaceLook»

На ФотоВиставці «FaceLook», автори пропонують переглянути портрети наших з вами сучасників… жінок Ñ– чоловіків, старих людей Ñ– малюків. Тих, з ким хтось може бути знайомий, а хтось впізнає обличчя звичайного перехожого. У кожному портреті Ñ” кілька облич: те, що зображене, внутрішнього світу людини Ñ– обличчя автора.

ФотоВиставка "Так гартувався верес"

Запрошую на виставку світлин з домашніх ігор нашого народного «Ð’ересу» 4 грудня о 16:00 в ТЦ ЗЛАТА ПЛАЗА (біля виходу в сторону музею)!

ФотоВиставка випускників осінніх груп ФотоШколи 2.12.2015 р.

Запрошуємо усіх бажаючих 2 грудня о 16:00 відвідати відкриття виставки випускників осінніх груп ФотоШколи, що відбудеться у кафе KAFFEIH (поряд зі студією - Соборна 1а)

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ з нагоди п’ятиріччя ФотоШколи!

Ми пам’ятаємо усіх наших випускників Ñ– готові підтримати порадою кожного! «Ð£ фарватері істин» в честь свого п’ятиріччя оголошує ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! Запрошуємо УСІХ  Ð±Ð°Ð¶Ð°ÑŽÑ‡Ð¸Ñ… дізнатися більше про мистецтво Ñ– ремесло фотографії, приємно поспілкуватись за філіжанкою кави, а також оглянути музей ексклюзивних ФотоКамер у четвер 3 грудня 2015 Ñ€. з 13:00 до 16:00 год. (Соборна 1, офіс 314)!

Фотовиставка Віталія Філімонова "В радіусі 5 миль"

28.11.2015 запрошуємо на 14:00 до Київської бібліотеки ім. В.Винничека на відкриття фотовиставки Віталія Філімонова (Рівне) "В радіусі 5 миль"!

Школі фотографії 5 років!

Прогрес потужно рухає все Ñ– всіх, хто не хоче сидіти на місці. Фотографія стала наймасовішим заняттям. Сьогодні мабуть немає уже такої людини, хто не фотографує, чи не фотографував, хоча б на мобільний телефон. Простота зйомки стала фантастично легкою. Варто лише натиснути кнопку. Але ж, … все ж таки, це вдавана простота, за якою фотографи відучаються мислити над сюжетом, над кадром. А вчиÑ

Відкриття ФотоВиставки «LifePressFoto 2015» в ОДЕСІ!

17 ноября, в 16.00 в выставочном зале Всеукраинского центра болгарской культуры (пер. Вице-адмирала Жукова, 9, г. ОДЕССА), состоится открытие большой международной фотовыставки «LifePressFoto 2015»