"Чорнобиль: чорна биль, чорний біль"

Прип'ять — колись було молоде, сучасне, красиве місто. Сьогодні – мертве місто в результаті найбільшої у світі техногенної ядерної катастрофи. Місто без людей, місто без життя, місто без майбутнього.

Nude AWARD, 2016

Колеги, нагадую про конкурс і Інтеркемп у Чехії, 24-26 червня. Учасникам Інтеркемпу участь у конкурсі безкоштовна)) Хто планує їхати, дайте знати, потрібно документи уже готувати.

Фотовиставка "Цигани"

Ці фото буквально загорнуті в м'яке світло, що розкриває їх з естетичного та документального ракурсу. Вони не просто претендують на витвори мистецтва, вони говорять і скажуть все самі за себе. Це дорожні нотатки, які ви відкриваєте, щоб дещо дізнатись, а іноді, щоб зрозуміти.

«Фотомандри рідним краєм», автор світлин – Сергій Кундас, м. Костопіль

Сергій Кундас - автор виставки, народився і виріс в м. Костопіль. Влітку 2015 року закінчив Школу фотографії Олександра Харвата. По закінченню курсів поглиблено зайнявся фотографією і вже встиг заради незабутніх світлин, об'їздити багато мальовничих куточків Рівненщини.

13 квітня в Києві відкриється виставка світлин литовських фотомайстрів за 50 років.

В рамках найбільшого спільного міждержавного проекту Литви та України «Литва-Україна. Культурне партнерство 2016» 13 квітня 2016 р. у Національному музеї Тараса Шевченка відбудеться відкриття виставки литовської фотографії «Щодення. Литва у фотографіях 1963-2013 рр.», яка триватиме до 24 квітня 2016 р.

«Зона сумної пам’яті». Чекановський А.А. (НСФХУ, Київ).

Ця виставка – своєрідний фотопротокол дивного життя Зони відчуження. 30 років пройшло, як страшна техногенна катастрофа здавалося би викреслила великий шмат української землі з повсякденного існування країни і нормального природного середовища планети. Але сталося так, що життя не пішло із Зони на зовсім, а прийняло інші незвичні форми і прояви.

Квартальне підведення підсумків фотопроекту «Рівне-2016. День за днем»

8 квітня о 12:00 у медіа-центрі ERVE.UA (м.Рівне, вул.Драгоманова, 20, 1 поверх) відбудеться квартальне підведення підсумків першого масштабного відкритого конкурсу репортерської фотографії «Рівне-2016. День за днем»У програмі заходу – лекція відомого українського журналіста, спецкора т/к «2+2» Руслана Ярмолюка, м.Київ.

Виставка світлин учнів ФотоШколи

Запрошуємо усіх на відкриття виставки світлин учнів ФотоШколи, що відбудеться 5 квітня (вівторок) о 15:00 год. в ТЦ "Злата Плаза" (цокольний поверх, біля кафе "Чорна Королева"). Учасники виставки: Юлія Антонюк, Валерія Бірюкова, Олександр Зозуля, Володимир Маринюк, Олег Миськевич, Анастасія Петрук, Тетяна Сіверська.

"MENTAL HEALTH 2016" INTERNATIONAL EXHIBITION OF PHOTOGRAPHY

MENTAL HEALTH 2016 INTERNATIONAL EXHIBITION OF PHOTOGRAPHY will be open for photographers from around the world. It is a free exhibition with

Благодійний фотопроект «Ще більше сонця!!!»

Багато років люди з синдромом Дауна були хворими, розумово відсталими, виключеними із життя суспільства, вони не підлягали навчанню та жили в інтернатах.