Конкурс репортерської фотографії «Рівне-2016. День за днем»

22 грудня о 12:00 у медіа-центрі ERVE.UA (м.Рівне, вул.Драгоманова, 20, 1 поверх) відбулась презентація першого масштабного відкритого конкурсу репортерської фотографії «Рівне-2016. День за днем». Запрошуємо до участі!

ФотоВиставка «FaceLook»

На ФотоВиставці «FaceLook», автори пропонують переглянути портрети наших з вами сучасників… жінок і чоловіків, старих людей і малюків. Тих, з ким хтось може бути знайомий, а хтось впізнає обличчя звичайного перехожого. У кожному портреті є кілька облич: те, що зображене, внутрішнього світу людини і обличчя автора.

ФотоВиставка "Так гартувався верес"

Запрошую на виставку світлин з домашніх ігор нашого народного «Вересу» 4 грудня о 16:00 в ТЦ ЗЛАТА ПЛАЗА (біля виходу в сторону музею)!

ФотоВиставка випускників осінніх груп ФотоШколи 2.12.2015 р.

Запрошуємо усіх бажаючих 2 грудня о 16:00 відвідати відкриття виставки випускників осінніх груп ФотоШколи, що відбудеться у кафе KAFFEIH (поряд зі студією - Соборна 1а)

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ з нагоди п’ятиріччя ФотоШколи!

Ми пам’ятаємо усіх наших випускників і готові підтримати порадою кожного! «У фарватері істин» в честь свого п’ятиріччя оголошує ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ! Запрошуємо УСІХ  бажаючих дізнатися більше про мистецтво і ремесло фотографії, приємно поспілкуватись за філіжанкою кави, а також оглянути музей ексклюзивних ФотоКамер у четвер 3 грудня 2015 р. з 13:00 до 16:00 год. (Соборна 1, офіс 314)! Прийдіть і задайте свої питання  про Фото і не тільки! Будемо Раді бачити кожного!

Фотовиставка Віталія Філімонова "В радіусі 5 миль"

28.11.2015 запрошуємо на 14:00 до Київської бібліотеки ім. В.Винничека на відкриття фотовиставки Віталія Філімонова (Рівне) "В радіусі 5 миль"!

Школі фотографії 5 років!

Прогрес потужно рухає все і всіх, хто не хоче сидіти на місці. Фотографія стала наймасовішим заняттям. Сьогодні мабуть немає уже такої людини, хто не фотографує, чи не фотографував, хоча б на мобільний телефон. Простота зйомки стала фантастично легкою. Варто лише натиснути кнопку. Але ж, … все ж таки, це вдавана простота, за якою фотографи відучаються мислити над сюжетом, над кадром. А вчитись потрібно, щоб зрозуміти сутність фотографії і краще фотографувати.

Відкриття ФотоВиставки «LifePressFoto 2015» в ОДЕСІ!

17 ноября, в 16.00 в выставочном зале Всеукраинского центра болгарской культуры (пер. Вице-адмирала Жукова, 9, г. ОДЕССА), состоится открытие большой международной фотовыставки «LifePressFoto 2015»

Фотовернісаж на Покрову в Мистецькій галереї Острозької Академії!

Фотовернісаж на Покрову в Мистецькій галереї Острозької Академії, 17 жовтня о 14:00 відкриття виставки, запрошуємо!

ФотоВиставка "В обіймах наготи"

5 листопада у кафе "KAFFEIH" м. Рівне відбулося відкриття виставки "В обіймах наготи"