Квартальне підведення підсумків фотопроекту «Рівне-2016. День за днем»

8 квітня о 12:00 у медіа-центрі ERVE.UA (м.Рівне, вул.Драгоманова, 20, 1 поверх) відбудеться квартальне підведення підсумків першого масштабного відкритого конкурсу репортерської фотографії «Рівне-2016. День за днем»У програмі заходу – лекція відомого українського журналіста, спецкора т/к «2+2» Руслана Ярмолюка, м.Київ.

Виставка світлин учнів ФотоШколи

Запрошуємо усіх на відкриття виставки світлин учнів ФотоШколи, що відбудеться 5 квітня (вівторок) о 15:00 год. в ТЦ "Злата Плаза" (цокольний поверх, біля кафе "Чорна Королева"). Учасники виставки: Юлія Антонюк, Валерія Бірюкова, Олександр Зозуля, Володимир Маринюк, Олег Миськевич, Анастасія Петрук, Тетяна Сіверська.

"MENTAL HEALTH 2016" INTERNATIONAL EXHIBITION OF PHOTOGRAPHY

MENTAL HEALTH 2016 INTERNATIONAL EXHIBITION OF PHOTOGRAPHY will be open for photographers from around the world. It is a free exhibition with

Благодійний фотопроект «Ще більше сонця!!!»

Багато років люди з синдромом Дауна були хворими, розумово відсталими, виключеними із життя суспільства, вони не підлягали навчанню та жили в інтернатах.

Inter Photo Camp 2016

Колеги, запрошую до участі у виставці та в ІнтерФотоКемпі в Чехії

ФотоВиставка "НЮанси"

Фотосесії в стилі «Ню». Чому художники, фотографи, скульптори з давніх часів люблять оголену натуру? Що їх приваблює, що у цьому цікавого? Чому для когось ця тема є табу?

Едуард Странадко КАРТА МІСТА у бібліотеці ім. М.В.Гоголя

Люди і краєвиди київської серії Едуарда Странадка представляють гоголівську Русь  як  країну казкову, чудесну,  абсурдну. Божевілля тут замінює здоровий  глузд  і тверезий  розрахунок. Тут немає норми - є тільки  виключення.

ФотоВиставка "Берегиня" Владлена Дроботько (м. Луцьк)

На презентації виставки "Берегиня" Владлена Дроботько в Луцьку в Волинській обласній раді

Фотовиставка «Світло музики»

Музика – мистецтво, емоції та почуття, чудовий дар даний людству, в якому художні образи передаються за допомогою особливої організації звуків та тиші.
Фотографія – як один із видів образотворчого мистецтва стала наймасовішим заняттям у всьому світі і без якої сьогоднішнє життя уже неможливо уявити.

"А говорили янголів нема…" (портрети захисниць Вітчизни)

Новий фотопроект до свята Весни. Героїні фотосесій – жінки-військовослужбовці Збройних Сил України з Рівного – учасниці Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.