Конкурси


МІЖНАРОДНИЙ САЛОН ХУДОЖНЬОЇ ФОТОГРАФІЇ «MULTI ART PHOTO 2017»

 

Друзі! Цей фотоконкурс для тих, хто захоплюється  мультиекспозицією. Ось яке визначення пропонує нам Вікіпедія: мультиекспозиція - спеціальний прийом в фотографії, який полягає в тому, що один і той же кадр експонується кілька разів.

Конкурс репортерської фотографії «Рівне. День за днем»

Запрошуємо до участі партнерів та спонсорів, це прекрасна можливість разом з журналістами увійти в історію нашого краю!

Кубок Рівного з фотомистецтва «Я люблю своє місто, я люблю свій край»

Мета конкурсу - виявляти і розвивати нові імена фотографів, сприяти зростанню туризму та інвестиційної привабливості України. До участі у конкурсі запрошуються як професійні фотохудожники, так і аматори, що мають у своєму доробку світлини, зроблені на території УКРАЇНИ.  До журі входять фотохудожники із світовим ім’ям

 

Міжнародний конкурс репортерської фотографії LifePressPhoto

Як часто ми читаємо новини? Дуже часто, особливо сьогодні… особливо сьогодні нам так хочеться знати правду, знати реальні факти, і саме фотографія, яка ілюструє текст допомагає нам не просто зрозуміти, але і відчути інформацію, відчути себе в центрі подій – радісних, небезпечних, вирішальних, історичних.

Міжнародний конкурс художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову»

У 2006 році заснований Міжнародний Салон художньої фотографії «Фотовернісаж на Покрову», який проходить щоріч за сприяння Управління культури і туризму та влади міста. Він має на меті засобами фотомистецтва відображати мальовничість світу, розмаїття пам'яток історії, архітектури, культури, побут та життя людей.