Міжнародний конкурс репортерської фотографії LifePressPhoto

Як часто ми читаємо новини? Дуже часто, особливо сьогодні… особливо сьогодні нам так хочеться знати правду, знати реальні факти, Ñ– саме фотографія, яка ілюструє текст допомагає нам не просто зрозуміти, але Ñ– відчути інформацію, відчути себе в центрі подій – радісних, небезпечних, вирішальних, історичних.
Професія фотожурналіста не проста, він мусить робити геніальні знімки не викривляючи реальність, знімки, які Ñ” частиною історії – події, які вже не повторяться, люди, котрі не повернуться, емоції, які можна пережити лише в цей конкретний момент, адже історія народжується саме тут Ñ– зараз… ÐœÐ¸ організовуємо цей проект задля підвищення стандартів фотожурналістики, аби мотивувати та надихати до кращого результату. Адже фотокамера в руках журналіста – це інструмент, котрим можна захопити та зупинити частинку реальності.


Найкращі знімки будуть експонуватись в різних містах країн світу. Визначатиме переможців склад журі з найкращих спеціалістів візуальної журналістики.
Мета проекту: популяризація документальної фотографії та ствердження її значимості в сучасному світі, важливість збереження її достовірності та правдивості, просвітницька роль


Конкурс відкритий для всіх фотографів-репортерів світу.

Більш детальну інформацію можна переглянути на сайті LifePressPhoto