Мандрівка на небо...

Індія... Підйом о 4 ранку Ñ– їдемо приблизно 50 км. від Бангалора на південно-східну сторону в місце Nandi Hill... Ð’ранці ще мало машин й рухаємось з нормальною швидкістю. Наша дорога веде в гори. Стає прохолодніше й туманно... Численні віражі - "тещині язики" - ведуть кудись все вище й вище. Увесь шлях заповнений машинами й мотоциклами. На вершині, проїхавши через ворота (плата за вїзд 100 рупій з машини), шукаємо місце для парковки.

 

 

Тепер зрозуміло, чого сюди усі їдуть. Евкаліптовий ліс, сади, квіти й туман. Навкруги казкова туманна атмосфера. Вологість настільки висока, що перетворюється в дрібненький дощик.

 

 

 

Майже кожен з фотоапаратом. На краю гори оглядовий майданчик з кафешками. Враження, ніби ми знаходимось на небі, серед хмар. Через хмари починає проглядатися сонце, ніби намагається вибратися з туманного полону й сказати усім, що воно є й готове тішити своїм промінням кожного, хто, звичайно забажає)Раптом в момент туман зник і відчулося тепло ранкового сонячного проміння. Ніби хтось вимкнув туман.

І тут повз мене промайнула невеличка ... мавпа й по сходах вискочила на стіл альтанки. Вона розпаковувала пачку шоколадного печива, яку їй хтось дав. Спочатку їла усе печиво, а потім об'їдала лише шоколад, а печиво викидала. Хитра яка)

 

 

Я фотографував Ñ—Ñ— поруч. При наближенні ближче щось хрипіла й притискала руку з печивом до себе, боячись, що я можу забрати Ñ—Ñ— сніданок. Тут з'явилась друга мавпа, потім ще Ñ– ще. Їх тут багато! Ð— появою сонця, вони звідкись повилазили. Це їхня територія й час Ñ—Ñ… сніданку. Мавпи знаходили в кущах овочі й незважаючи на численних гостей-туристів їли, сидячи на землі Ñ– на деревах...

 

 

Більше фото на сторінках facebook 1  facebook 2