Пам'ятки культури по-рівненськи?

Кожне місто має свої святині, пам’ятки культури, архітектури, якими громада пишається й оберігає Ñ—Ñ…. У одних містах Ñ—Ñ… більше, в інших – менше. Плин часу, війни, розрухи, перебудови, зміна влади, політичної орієнтації … впливали на Ñ—Ñ… збереження чи руйнацію. Кожен турист, гість міста перш за все цікавиться, ЩО можна побачити, з ЧИМ ознайомитись, ЩО відвідати, сфотографувати, щоб потім показати й розказати своїм друзям …

У кожному місті Ñ” люди, які оберігають ці пам’ятки й пишаються ними, а Ñ” й байдужі, яким це просто «Ð¿Ð¾-барабану», як кажуть. І от уявімо, що буває, коли такі байдужі уповноважені приймають рішення щодо цих пам’яток, щодо обличчя нашого міста?

А що особливо приваблює у нас гостей та туристів? Що можна сфотографувати, чи на фоні чого, як зазвичай, туристи фотографуються, аби потім похвастатись: «Ñ там був!». Як оглянути чи сфотографувати, щоб у кадр не потрапили численні рекламні банери?

Базиліка в Херсонесі на фоні Володимирського храму. Пам’ятка з 1996 року знаходиться у списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Храм був зруйнований ще у 14 столітті Ñ– до сих пір оберігається та цікавить численних туристів. Тут кожен фотографує! Це візитівка Херсонесу та Криму в цілому.

 

         

 

Рівне, Свято-Воскресенський собор, пам’ятка культури та архітектури, збудований у кінці 19 століття Ñ– перед ним знакові для міста «Ð¿Ð°Ð¼’ятки» 21 століття.

 

                          

 

 

 ÐœÐ¾Ð¶Ð»Ð¸Ð²Ð¾ автори цієї «Ð±Ð°Ð·Ð¸Ð»Ñ–ки» хотіли наслідувати Херсонесу? Хто може розгадати цю загадку?